Efkarlı Mesajlar

Efkarlı Mesajlar

admin     11-01-17     Güzel Sözler     Efkarlı Mesajlar     1158 Defa Okundu

Efkarlı Mesajlar

içimdeki efkarlı mesajlar yüreğimi paramparça etsede seni unutmamak için yeminliyim zindan olan hayatımda sensiz olsamda hayata inat adını anarak mutlu olacağım..

Gündüz Geceyi, Güneş Ay’ı, bedenim nefes almayı unutsa bile ben seni unutamam hayatımın anlamı!!!

Yarınların zindan olmuş, hayalim yarınlarımda can çekişiyor, umutlarım paramparça ve aklımda sadece adın gözlerimde hayalin var acılarmla seni yaşıyorum inadına!

Sessizce Of çekerim sensizliğimde, seni haual ederken yakarım bir sigara dalarım hayaline uzun süre, dilimde seni anlatan şarkılar takılır her gece, seni yaşarım ben sensiz gecelerimde..

Hayata verdiğimiz sözler nerede kaldı? yaşadığımız güzel günlere bir çizgi çizmek yakıştımı bize? Şimdi iki yabancıyı oynamak mutlu edecekmi söyle sevgilim nerede kaldı yeminlerimiz nerede kaldı sözlerimiz?

Kaç gece adınla uyandım soğuk gecelerime, kaç gün adını zikrettim sensizliğimde, şimdi bakıyorum anılara sen yoksun yanımda, ben sadece kendimi teselli etmişim sen varmışsın gibi yanımda..

bilirim dönmezsin geriye, bilirim gittin gelmezsin yeniden kollarıma, şimdi ağlarım sensizliğime şimdi giderim sensiz yok oluşlara..

kaçıncı veda bu hayata? kaçıncı isyanım hayata? bir sensizliğe birde hayata bakıyorum, hayattan çok senin yokluğun vuruyor gözlerime, seviyorum seni sen olmasanda bende…

Düşünürüm dünlerimizi, düşünürüm birlikte yaşadığımız günleri, derin bir of çekerim sensizliğe, yakarım sigaramı yazarım sana şiirlerimi gizlice..

Nereye baksam sen gelirsin gözlerimin önüne, ne zaman gülsem hayata birden sen gelirsin aklıma, kalbime söz geçiremesemde seviyorum seni delice..

Elimde sadece sıcaklığının hatırası kaldı, gözlerimde ise yaşananların acı yaşları, şimdi anlıyorum daha iyi hayatı, sen gittiğin gün ben ölmüşüm bee gülüm..

Bırakıyorum mutluluğu geride, bırakıyorum hayatı geride, artık tek başıma gidiyorum bilinmeyenlere, seni hayal ederek mutlu olacağım derlerimle yaşadığım mutsuz hayatımda..

Bir gülüşünle hayata dönerdim yeniden, gözlerine baktıkça hayat bu derdim sessizce, şimdi yoksun yanımda ölüm gibi soğuk her anım, şimdi yoksun dertler gelir üstüme vurur beni her gece..

Sensizlik ölüm gibi çöktü üstüme, nefes alamıyorum sensiz, gülmüyor gözlerim artık nedensiz.. Dünlerime baktıkça ağlıyorum sessiz sessiz, sensizlik ölüm gibiymiş birtanem..

Seninle varolurken yok olmak gibiymiş sensizlik, seninle gülerken ağlamakmış sensizlik, seninle hayata tutunurken, hayattan kopmakmış sensizlik sevgilim..

Neyin var? sorusuna, sen yoksun! diyesim var

Sohbete katıL 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.